start

Główna / Inni

Nie, 13 maj 2018 10:33 | Czytany: 1891x | Komentarzy: 1

MA WIZJE PRZYSZŁOŚCI, KONTAKT Z UFO I ZAPOWIADA WIELKĄ ZMIANĘ NA ZIEMI

Projekt Messing zajmuje się osobami z terenu Polski i świata, które wykazuje pozazmysłowe zdolności. Interesujemy się nimi, zbieramy o nich informacje, jesteśmy z nimi w kontakcie. Nasz koordynator projektu Mirek przysłał właśnie tekst o kolejnej niezwykłej postaci, którą nazwiemy Lena.


Świat nie wygląda tak ja go widzimy

Lena, jak i jej podobni, nie lubi o sobie mówić czy być w centrum zainteresowania. Jednak w ostatnim czasie doświadcza nowych doznań i nabiera przekonania, że jej czas nadchodzi. Czas, w którym będzie mogła coś ważnego robić dla ludzi w szerszym zakresie niż obecnie. Dla ich świadomości ale też może i w innych aspektach Z tego też powodu zgodziła się by powstał niniejszy tekst.


Jak większość osób uduchowionych (nie mylić z zakłamaną od lat linią kościoła) miała trudne dzieciństwo… Pamięta jednak dziadka, który był znachorem i babcię zielarką… Jeszcze kilka lat temu miewała wizje zaledwie raz na pół roku, którym towarzyszył zazwyczaj stan specyficznego „napięcia - wyalienowania” ,utrzymujący się przez kolejne 2-3 dni co bywało kłopotliwe w codziennej egzystencji.

Często gdy wizje  zbliżają się, odczuwa to fizycznie: „stopy zaczynają być ciężkie, ciało gorące a ręce stają się białe i plastyczne jak plastelina. Jakby materia „miękła”. Czasem ma dobitne poczucie hologramu otaczającego nas świata - widuje na przykład na ulicach postacie niematerialne ale zawsze jasne. Świetliste. Czasem widzi u ludzi ciemne miejsca w aurach, które są odzwierciedleniem  chorób ich ciał…

Osobę która ma niebawem umrzeć –bo też posiada takowe predyspozycje- widzi tak jakby stawała się  „rzadsza” , jakby można rękę przez nią przełożyć na wylot. Rozrzedzanie się energii?  Zapewne tak, ponieważ należy pamiętać, że wszystko we wszechświecie jest energią. Mniej lub bardziej zagęszczoną…
Ludzie, w tym m.in znajomi, przychodzą do niej porozmawiać. Bowiem przez samo z nią przebywanie czują się lepiej. Jej energia, która wówczas emanuje tak jakby jej gości pozytywnie zasilała. W powietrzu wyczuwa  się wówczas woń świeżych kwiatów.

Bywa, że Lena budzi się w nocy zawieszona pomiędzy snem a rzeczywistością ale nie jest to jak mówi OBE. Widzi wówczas swój pokój ale częściowo bez mebli a na ścianach świecące napisy, jak zrozumiała, chyba sumeryjskie, których treści niestety nie rozumie. Zdarza się też, że zamiast ścian pokoju  miewa przed oczami tylko kartkę z takowymi napisami.
W zakresie przekazów dotyczących przyszłych wydarzeń pamięta , że informacja o awarii elektrowni atomowej w Japonii „spłynęła” do niej miesiąc wcześniej a przekaz o mającej nastąpić katastrofie smoleńskiej tydzień przed.

24 listopada 2017 roku miała wizję, że niebawem we Włoszech, m.in. w Rzymie , wystąpią wielkie zniszczenia. Widziała datę 28 grudnia ale bez roku… Nie wyklucza, że  data ta dotyczyć może  też czegoś innego bo miała w tym samym czasie  przekaz dotyczący konfliktu w Korei z udziałem USA, Chin, Japonii i Niemiec – jeśli ci ostatni nie stchórzą - cokolwiek to znaczy. Taki był przekaz.  Inna wizja dotyczyła USA: „podniesienie poziomu wód  wskutek zrzucenia na nie bomby wodorowej” – wizja bez daty.

6 października 2017 roku miała wizję że Pałac Kultury w Warszawie zniknie – wizja bez daty i określenia przyczyny zdarzenia.

W październiku tego samego roku miała też wizję dotyczącą katastrofy ekologicznej na dnie Bałtyku. Ni stąd ni zowąd otrzymała też przekaz w kontekście państwa  niemieckiego: „epatuje ono potęgą a może w krótkim czasie zniknąć”.
Jedna z nowszych wizji Leny dotyczy  dostojnika (polityka?) wysokiego rangą i zamachu na niego na „oczach świata”. Często miewa złe przeczucia dotyczące bezpieczeństwa Donalda Tuska jak również przywódcy jednego z wielkich mocarstw, który jej zdaniem jest podtruwany przez własne otoczenie.

Kilka dni wcześniej przed wydarzeniem miała przekaz dotyczący wybuchu wulkanu na Bali. Wg Leny w Polsce czekają nas duże demonstracje: „ w końcu będzie dobrze ale cena będzie wysoka”. W rodzinnym mieście  wyczuwa zbliżające się trzęsienie ziemi. A oto kilka innych przykładowych przekazów otrzymanych przez Lenę w ostatnich miesiącach:-upadająca wieża Eiffla
-trzęsienie ziemi Hiszpania ,Włochy (również Rzym)
-ogromne tsunami w ciepłym kraju
-strzały w Norwegii
-trzęsienie ziemi w mieście zamieszkania (nie chce go ujawniać) ale widziała je już 2 razy. Będą duże straty w ludziach i w dobytkach. Wskutek niego wyleją też pobliskie jeziora
-zamach w Berlinie , wysokiej rangi polityk –prawa część jego ciała jakby uszkodzona.

W trakcie wizji Lena czuje, że jest w danym miejscu zdarzenia. Widzi wszystko i przeżywa  bezpośrednio. Jeśli nie ma przekazanej nazwy a nie była tam wcześniej to nie wie jaki to kraj . Przykład – wymienione wcześniej trzęsienie ziemi w ciepłym kraju…

Często też przed nadejściem wizji zaczyna   kręcić się jej w głowie a kolana stają się jak z waty. Energia od łokci w dół wzrasta niebotycznie i pojawia się pulsowanie w czakrach rąk i stóp. Trudno stan ów opisać…
Otrzymała też przekaz mistyczny i na Jej wyraźną prośbę przytaczamy go poniżej:

Ja jestem nowym światem
Każdy człowiek który kocha,nie zginie.
Nikt kto pòjdzie moją drogą,
oczyści umysł i otworzy swoje serce
Nie zginie.
Ja jestem nową nowiną.
Tworzę świat od nowa.
Bo chcę raju.
Nie bój się.
Ja jestem z tobą.


Lena miała również doświadczenia z obcymi cywilizacjami…: „UFO ? Tak, widziałam i widuję a kilka lat temu odwiedzała mnie nawet jedna postać na poziomie astralnym o imieniu Naru. Pojawiał się w nocy. Budziłam się a on był obok. Dawał mi siłę i wsparcie oraz wiedzę dla mojego serca”.Miałem swoje przypuszczenia więc wysłałem jej zdjęcia rasy Avian- tak zwanych ludzi ptaków. Odpisała ze Naru wyglądał prawie tak samo jak na materiałach , które jej wysłałem. Wzruszyła się przy tym i dodała , że od dawna pojawia się wokół niej wiele ptaków. /przyp. autor/

Marzec 2018 rok:
W poniedziałek widziałam czerwony obiekt, który leciał bardzo nisko. Stanął na niebie dwa razy po kilkanaście sekund, nad cmentarzem. Po czym zrobił okrąg i zaczął się kierować w moją stronę. Było około 19 tej. Po godzinie  20 tej, wracając do domu zauważyłam jak zapaliło się około 8 kul na niebie, które  po kilku sekundach zniknęły. Tak jakby się tylko zamanifestowały. Często widzę obiekty, ale ta sytuacja była niesamowita”.
W tym samym czasie doszło na terenie Polski do serii obserwacji czerwonych kul świetlnych (m.in. Inowrocław i Gniezno) które wykonywały manewry ( zdarzenia owe opisywaliśmy  na stronach Fundacji Nautilus po zgłoszeniach naocznych świadków)

Odnośnie obecnych czasów Lena, jak inni, twierdzi, że energia ziemi się zmieniła i ciągle się zmienia. Jest ona coraz mocniejsza. Pozytywna. To czas w którym wszystko wychodzi na wierzch i będzie wychodzić lawinowo. Wszelkie niecne uczynki na najwyższych szczeblach jak i na poziomie „Kowalskiego”. Oczywiście w skali globalnej. Ziemia się ,oczyszcza. Tylko wielu zamiast pracować –przepracować to , to wpada w agresję. Stąd inni bardziej świadomi muszą wspierać świat ludzki pozytywnymi energiami.
(Wiemy, że tak jest)

Rok 2021 wydaje mi się ważnym! Matka Boska- mamy się oddać w jej kojące ramiona.  Teraz jest czas Chrystusa czyli przebudowy, transformacji i wyboru !

Od autora tekstu:

Jestem pewien, że nie opisałem przypadku Leny tak jakim on jest. Jest to niemożliwe. Osoba jej jest wyjątkowa i dość unikalna mimo naszego doświadczenia.

Po powyższej a którejś już z rzędu publikacji czuję się zobowiązany by dodać w końcu coś od siebie. Mam nadzieje, że zaowocuje to korespondencją od Państwa choć wiem , że dla wielu pojadę za chwilę po przysłowiowej bandzie. Swego czasu prezes FN powiedział, że jest pewny, iż któregoś dnia z Fundacji wyjdzie informacja na cały świat – informacja ogromnej wagi. Myślę, że jesteśmy  u progu wypełnienia się jego słów. Mówił o tym również odwiedzony swojego czasu  przez FN Stefan Gwiazda, który miał na myśli nasz kraj w sensie ogólnym, natomiast prezes FN po latach doszedł do wniosku, że będzie to przy udziale FN:

https://nautilus.org.pl/artykuly,2435,z-polski-wyjdzie-sygnal-na-caly-swiat-8211-tak-twierdzil-stygmatyk.html?id=2435&cat_id=122&fromPage=90&i=10
Przypominamy przy okazji, że Portal Messing nie powstał po to by skupiać tylko jasnowidzów , którzy będą zasypywać nas sensacyjnymi medialnie informacjami ale ludzi z różnorodnymi predyspozycjami – różnym poziomem świadomości i rozwoju duchowego, co mamy nadzieję jest widoczne w naszych publikacjach. Stwierdzenie „skupiać” też nie jest do końca zręczne. Bardziej zamiarem naszym było potwierdzić pewne przypuszczenia i poprzez swoje medialne możliwości dać formującej się grupie osób impuls. Dla wielu z nich odbiór przekazów (wgląd w przyszłość czy przeszłość) jest jedną z ich możliwości ale nie sensem ich bytu. Żadna z opisywanych przez nas postaci nie ma parcia na szkło i nie czerpie (jak i FN)  z posiadanych możliwości korzyści . Ludzie ci żyją w zgodzie z naturą, mają świadomość sensu istnienia, mają też świadomość istnienia Boga ale i obcych cywilizacji oraz ich roli w dziejach Ziemi.

Po przeprowadzeniu setek rozmów i analiz jesteśmy pewni, że uczestniczymy w tzw procesie przebudzenia, który dotyczy m.in zmiany świadomości ludzi. W skrócie: transformacji dusz, czego wybitnym przykładem jest min przedstawiona w tekście Lena.

 2012 rok nie był datą końca świata lecz datą (nawet wg Majów) zmiany cyklu Ziemi. Rozpoczęty wówczas nowy cykl ma trwać 9 lat, czyli do 2021 roku. W tym okresie zmienia się dynamicznie wibracja kosmosu w tym Ziemi (przejście do 4 gęstości) oraz siłą rzeczy świadomość ludzi. Myślę, że przed światem 3 lata niesamowitych zmian burzących status qvo a bohaterowie naszych publikacji odgrywają i będą odgrywać w owym procesie istotną jeśli nie najważniejszą rolę czego będziecie Państwo świadkami.. Choć zapewne nie oni jedyni…

Inną sprawą jest pytanie, które nurtuje większość czytelników: dlaczego każdy widzący przyszłość  widzi ją inaczej lub nie podaje konkretnych ( w większości) dat ? Jest na to odpowiedź, której jesteśmy pewni. Przede wszystkim informujemy, że wszystkie osoby, które mają przekazy lub doświadczają wizji widzą fakty a nie urojenia. Nie są to objawy schizofrenii ani chore wyobrażenia. Mamy nadzieję, że oświadczenie powyższe uspokoi też tych, którzy są zawiedzeni brakiem potwierdzenia własnych wizji. Tak samo pragniemy jednocześnie usprawiedliwić  tych, którzy mówią, że będzie tak lub tak - ludzi, którzy mówią o scenariuszach potencjalnych wydarzeń. Oni też mają rację. Na czym to zatem polega? Zdajemy sobie sprawę, że porządni ezoterycy wiedzą co mam na myśli ale ze względu na fakt, że większość naszych Czytelników to nie wyżej przywołani więc w najprostszy sposób postaram się wywołanego przez siebie wilka z lasu opisać. Niniejszym nim to uczynię ( w kolejnym tekście), prosimy o Państwa opinie w ww kwestiach. Jeśli są osoby, które identyfikują się z Leną, będziemy również wdzięczni za wiadomości od nich.

Autor: Mirek, koordynator Projektu Messing

     Nasz adres: messing@messing.org.pl


Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 15 maj 2018 19:12 | brak oceny

Margo | Gość

Wspaniały art, dziękuję :)
Kilkanaście lat temu, miałam niesamowite sny dotyczące transformacji świadomości oraz wydarzeń ją poprzedzających.
Niektóre z tych snów były przerażające i budziłam się po nich zlana potem i owładnięta strachem o życie moje, moich bliższych i dalszych znajomych...
Część z tych snów się sprawdziła, część na szczęście nie i mam nadzieję, że tak już pozostanie...
Pozdrawiam serdecznie całą ekipę FN no i oczywiście koordynatora Projektu Messing, pana Mirka :)

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.