start

Główna / Projekt Messing

Pt, 21 gru 2018 09:17 | Czytany: 6921x | Komentarzy: 5

JASNOWIDZE I MEDIA Z PROJEKTU MESSING O 2019 ROKU

Koordynator Projektu Messing skontaktował się z osobami, które są monitorowane przez Projekt Messing i sporządził krótki tekst, który prezentujemy poniżej.


Zwróciliśmy się do osób z Projektu Messing, które posiadają m.in. zdolności widzenia przyszłych zdarzeń o ich odczucia dotyczące 2019 roku w zakresie wydarzeń istotnych dla ludzkości, w tym Świata i Polski. Publikujemy poniższe mając świadomość, że nie wszystko musi się wydarzyć (oby !) ze względu na rozmaite linie czasowe, z których poniżsi zaczerpnęli wiedzę. Z wizjami jest tak, że trudno często określić ich dokładny czas czy przebieg. Mogą się też nie wypełnić bo zależy to przede wszystkim od świadomości i intencji ludzi i energii miejsc. Mogą się oddalić w czasie lub przybrać formę bardziej lub mniej łagodną. Zapewne, co nie często się zdarza, zastanawiająca jest wielokrotna zbieżność wizji Naszych przyjaciół, którzy wzajemnie się nie znają…

 ANNA                    

2019 i lata następne 2020 - 2021 – 2023

Anna określiła zakres realizacji swoich prognoz nawet do 2023 roku.

Polska:

- „ od pewnego czasu widzę bardzo ciemne, brązowe, stłoczone w kwadraty  (nietypowe) bardzo  gęste chmury burzowe nad Bałtykiem. I od tej strony coś nam /Polsce / zagraża. Dotyczy to raczej tylko jakiegoś naturalnego, aczkolwiek nie normalnego zjawiska. Takiej nawałnicy jeszcze Polska nie widziała.
Nadciąga wielka burza i obawiam się, że zbliża się coś w rodzaju fali tsunami. Wybrzeże jest zagrożone bardziej niż kiedykolwiek dotychczas.”

Poza ww:

- „Polska – mimo że przez nas samych postrzegana jest marginalnie, jako państwo niewiele znaczące i mało liczące się na mapie świata, co wynika z naszej historii i pewnego rodzaju kompleksu, zyskuje jednak obecnie cały czas na znaczeniu :

- 2019 – Polska – diametralny zwrot w pozytywnym kierunku, mimo, że początkowo może to wyglądać i być interpretowane inaczej. Nastąpią wydarzenia, które zwrócą przysłowiowe Oczy Świata na nasz kraj. Będzie wiele krytyki lecz fakty pozostaną faktami.

- Polska nie musi się obawiać żadnego militarnego ani terrorystycznego zagrożenia wobec siebie.”

Świat:

- „ pieniądze przestaną być widoczne. Nie do końca wiem jak to zinterpretować, jednak widzę wielkie zamieszanie, krach i płacz wielu ludzi w związku z załamaniem systemów bankowych.”

- „Europa – wielkie protesty na masową skalę rozleją się na całą tzw. Europę Zachodnią. Co zaczęło się od Francji przejdzie na kraje gdzie istnieje pozorny (!) dobrobyt. Niemcy, Italia, Francja - te trzy kraje są najbardziej zagrożone wstrząsami wewnętrznymi. Widzę ludzi jako ludzi, bez podziałów społecznych czy narodowościowych. Przewrót. Masowy przewrót. Niby nie jest to nic nowego, lecz tym razem to właśnie te kraje będą miały największy wpływ na dalszy rozwój wypadków w całej Europie.”

- „Zmiana postrzegania i inny poziom świadomości na dobre zagości w umysłach ludzi. Nie będą sobie niektórzy na razie nawet zdawać z tego sprawy, lecz widzę, czuję, że wg. ziemskiej rachuby czasu 2019 jest kluczowym rokiem dla zmian, które w dalszej perspektywie okażą się pozytywne dla Ziemi.”


- „Italia – zmiany geologiczne w wyniku wybuchu wulkanów.”

- „Afryka nadal podchodzi do Europy. Oznacza to nie tylko emigrantów i uchodźców lecz przede wszystkim zmiany klimatyczne. Susze, coraz większe problemy z dostępem do wody pitnej , zmiana fauny i flory w naszej części świata. „

- „W wyniku ocieplenia i  podnoszenia się wód oceanów  znikną na dobre z mapy świata niektóre znaczące wyspy w rejonie Oceanii. W Australii zmiany geologiczne.

- Stany Zjednoczone Am.Pn. ( obecne USA) kontra Kraje Ameryki Południowej.
Nie bez przyczyny  napisałam w nawiasie „obecne USA” .Sądzę, że już niebawem w Ameryce nastąpią tak wielkie zmiany , że będziemy musieli zapomnieć o dzisiejszym podziale tamtej części świata. To nie stanie się w 2019, jednak w ciągu najbliższych lat spodziewajmy się zmian dziś prawie niewyobrażalnych. Obecnie narasta odwieczny konflikt między Białymi Najeźdźcami ( konkwistadorami) a rdzenną ludnością. On się nasili. Odzywa się prawo karmy. Biali muszą ustąpić i stanie się to w przeciągu następnych 5 lat. Moja wizja jest taka, że coś diametralnie się zmieni w najbliższych kilku latach w Am.Pd. i Pn. Wygląda na to, że rdzenni mieszkańcy odzyskają swoje prawa, jednocześnie jednak stanie się coś, co wywróci tak czy owak wszystko do góry nogami.AGATA


         „Na razie, ze względu na natłok obowiązków życiowych nie mam nic konkretnego co do przyszłego roku poza dziwnym niepokojem i odczuciem ogromnej zmiany jaka się szykuje. Tak jakbyśmy mieli powoli wkraczać w zupełnie inną rzeczywistość. Poza tym, myślę, że PiS dalej będzie u władzy bo opozycja będzie się gryźć między sobą i nie zdąży zaproponować ludziom nic konkretnego, a tuż przed wyborami wybuchnie jeszcze potężna afera, w której wyjdzie prawdziwa twarz osób, które teraz najbardziej obnoszą się z hasłami o konstytucji. Kaczyński mimo problemów zdrowotnych będzie wciąż pociągać za sznurki, ale też na czoło wysunie się Ziobro, który poczuje, że niedomagania prezesa to szansa dla niego i będzie jeszcze bardziej nadgorliwy przez co będą duże problemy w ministerstwie sprawiedliwości. Gospodarczo w kraju ten rok nie będzie zły, ale tak jak rok temu uprzedzałam - wszystko się kręci dzięki kredytom i wydawaniu pieniędzy przez Polaków.
       Na Ukrainie będzie bardzo gorąco, ale nasi politycy będą tak skupieni na wyborach, że nie będą się zbytnio mieszać do spraw międzynarodowych, jedynie wzrośnie ilość Ukraińców w Polsce. Co do polityki światowej to Trump będzie mieszać, będzie szukać guza u Putina i Kim Dzong Una. Brakuje mu jakiegoś konkretnego bodźca żeby znów mógł pokazać się jako najważniejszy polityk na świecie. Mam wrażenie, że polityka międzynarodowa jest dla niego niczym zabawka i kiedy się nudzi to próbuje szarżować niecodziennymi pomysłami. W okresie wakacyjnym będą nasilone pożary, które nie ominą również Polski, a późną jesienią czeka nas ogromna epidemia trudnej do wyleczenia grypy. Poza tym prześladuje mnie poczucie wydarzenia związanego z uprowadzeniem i zatonięciem ogromnego statku pasażerskiego.”


LENA

„Katharsis-oczyszczenie...to poczułam patrząc w przyszłość. Wydarzy się coś co wstrząśnie światem ale dla ludzi patrzących głębiej  będzie jasne że po czymś takim przyjdzie oczyszczenie! Wizje były szybkie, w tempie filmowym. Klatka po klatce:
-Bomba atomowa…chyba w Rosji (zapytałem czy nie meteoryt, o którym wielu mówi   powiedziała, że możliwe i jedno i drugie),
-  miasta i ludzie pod wodą,
-  zawalenie się wysokiego budynku w małym państwie,
-  powodzie i lawiny błotne,
-  susza w Afryce,
-  wymieranie rekinów,
-  coś się wydarzy w Alpach,
-  odkrycie masowego grobu małych dzieci zamordowanych w jakichś porachunkach
Przekazy Leny zawsze mają charakter wysoce mistyczny zatem i tym razem na koniec wizji mieszkanie Leny rozświetliło białe , niesamowicie jasne światło, w którym widać było postać, która przekazała jej informację, że wszystko będzie dobrze i że jest wspierana oraz , jak zrozumiała - słowa-przekaz dla wszystkich:

„ Nie jestem godzien abyś przyszedł do mnie ale powiedz tylko słowo a uzdrowiona będzie dusza moja”.


ŁUKASZ

Łukasz doskonale widzi i czuje energie wszelkiego typu. Może się z nimi również kontaktować. Oto przykład:

„Matka Ziemia, przesłanie na 2019. Zapytałem Ducha Ziemi, co chce nam przekazać:

" Zmiany Waszych serc, moje dzieci, się zaczęły, jednak Wasze umysły są wciąż splątane materią i przynależą bardziej do świata ciała, niż ducha, dlatego to ciało musi uwolnić umysł, by mógł słyszeć głos ducha. Duch mój otrzymuje wsparcie. Istoty Miłości chcą zmian, nie jest jednak wielu tych, którzy zmianą się stają. To, że ciało będzie poddane próbom to znak, że trudno jest Wam Ludziom przechylić umysł na stronę bezinteresowności, wspólnoty i umiłowania drugiego człowieka poprzez porzucenie przywiązań ciała. Trudne czasy przed Wami,  a ja mimo wszystko bronię Was, byście cierpieli jak najmniej. Spośród Was odchodzić będą Ci, co skrywają w sobie we wszelkiej postaci samouwielbienie, brak empatii i nienawiść, brak kontroli nad popędami ciała. Kończy się czas "człowieka barbarzyńcy" a nadchodzi "człowieka niosącego Ducha". Ja za Was -Tych, którzy tak bardzo pragniecie Miłości oddzielę- tych, co żyją ciałem od tych, co żyją z Ducha.
Nie bójcie się i nie karmcie się strachem, a szybko ujrzycie falę Miłości, która zmyje wszystko, co nie wspiera życia.
Patrzą na Nas oczy  i Dusze z wielu stron i światów, przybywają tu i wspierają nas. Nim ten rok upłynie, każdy rozpozna kim jest (kim okazał się być w swoich oczach a kim w oczach Ziemi) wobec Miłości i  wobec planety i nie będzie możliwości ukrycia swojego wnętrza przed drugim człowiekiem.
Bądźcie silni spokojem i uważni. Czas jest trudny i wielu kłamców wystawi Was na próbę. Łączcie się duchem ze mną, a wesprę Was w rozeznaniu w prawdzie."

Poniżej przeczucia Łukasza  nt wydarzeń z Polski i Świata w 2019r :)

- Polska - duży konflikt na tle kwestii "żydowskich". Może się skończyć "wyjazdem", czy wysiedleniem "tysięcy" na południe.
Manifestacje w kraju - ludzie domagają się od władz uwagi dla problemów Polaków i prawa, które będzie służyło Polakom. Długo służby będą się starały nie używać siły. Jest szansa na pokojowe rozwiązania i uniknięcie krwawych starć. Polacy będą protestowali zachowując umiarkowany spokój. Jeśli w rządzie nastąpią szczere rozliczenia, dymisje znienawidzonych społecznie polityków, sytuacja się uspokoi, jeśli nie - będzie bardzo niespokojnie i obce służby zostaną wprowadzone do kraju, a wtedy Polacy odpowiedzą z furią. Rozwój wydarzeń więc zależy od postępowania ludzi władzy. Polacy mają dość wtrącania się obcych państw  i władz. Jeśli rząd podejmie próbę oczyszczenia swoich szeregów z wpływów zachodu - sytuacja się uspokoi.

Ochłodzenie relacji W-wa - Waszyngton; W-wa - Berlin, W-wa - Bruksela i ogólnie z władzami EU.
Obce banki zaczną popadać w problemy w Polsce, będą wycofywały kapitał, starały się zatrzeć ślady manipulacji finansowych, cofnąć powiązania na wpół legalne i będą zawężać swoją działalność, ale będą starały się legalnie deponować majątek, który w przyszłości może zostać przejęty przez skarb Państwa, kiedy upadną mocarstwa zachodnie.
Kryzys handlu z Zachodem, spowoduje przejściowe problemy, ale w efekcie przyczyni się do korzystnych zmian dla polskich producentów i przedsiębiorców.

Rok silnych zmian w świadomości Polaków. Szansa na przywracanie Polski w ręce Polaków. Zachód - próby utrzymania wpływów, które jednak szybko zanikną, bo problemy własne Państw zachodnich, sparaliżują je od środka... Francja, Belgia, Niemcy, mogą potrzebować pomocy od nas pod koniec roku.
Rosja - neutralnie przyjazna. Rozwija jakiś poważny program kosmiczny i w pewnym momencie okaże się, że jest b. zaawansowana w badaniach kosmosu.

- Nadciąga dziwne uczucie ulgi wewnętrznej, mimo odczucia zagrożenia na zewnątrz. Na całym świecie wydarzenia, które będą zmierzały do przywracania władzy w ręce ludzi. Aresztowania wszędzie, na najwyższych szczeblach władzy, rezygnacje ze stanowisk, samobójstwa wśród polityków, coraz więcej mediów odważy się mówić o tym, co się rzeczywiście dzieje.

- Unia coraz bliższa rozłamowi. Możliwe próby zainicjowania wewnętrznego konfliktu, wojny domowej wewnątrz unii, żeby umocować większą władzę służb i utrzymać władzę scentralizowaną. Tusk chroni się gdzieś w EU, obawiając się zostać w kraju.

- Możliwa próba rozprzestrzenienia jakiejś choroby - nie sposób dziś dostrzec, czy się powiedzie.

- Koncerny farmaceutyczne na tapecie - fala krytyki, protestów i pozwów przeciw nim. Sprzeciw wobec manipulowania służbą zdrowia i przeciw szczepieniom.

- Krótkie epizody zimy, ale bardzo trudne i intensywne. Luty- W krajach gdzie zwykle nie ma ciężkich zim, duże problemy. Wypadki, awarie, zniszczenia.


- Mam wrażenie, że prorokowane od lat kataklizmy przesuwają się wciąż w przyszłość, powoli jakby scenariusze wciąż łagodniały, jakby zniknęły jakieś silne, wcześniej inspirujące mocno ludzi, negatywne źródła myśli - źródła psychiczne, czyli żywe i świadome istoty nakierowane na samouwielbienie i w ten sposób generujące "złe" wątki wydarzeń.
Przyroda potrzebuje o sobie przypomnieć, ale jakby wciąż daje szanse człowiekowi.
Myślę, że większość dramatów przygotują ludzie sami sobie, tempo powracania zasianych energii do "siewców" jest tak duże, że każdy będzie musiał zrozumieć bardzo szybko, że sam siebie niszczy każdą negatywną myślą.
Stąd możliwe lokalne ogniska zachorowań, szybko powstające i szybko gasnące, wiele małych dramatów i lokalnych kataklizmów "naturalnych". Pogoda zresztą pokazuje  stan duchowy planety.”PIOTR

 - Wiosna - masowe  wezwania przed komisje  wojskowe. Sprawdzanie kto do czego  się nadaje . Kto Będzie  wojsku przydatny - chodzi o umiejętności niezbędne armii . Analiza rzeczywistego stanu zdrowia  kraju. Rozpiętość wiekowa wzywanych będzie bardzo duża .

 - Paruzja
 - Religijna metamorfoza . Odkłamanie religii, kościół w dotychczasowej formie  
   przestanie istnieć
 - Jeszcze większe problemy klimatyczne, szczególnie : Ameryka ,Europa Zachodnia
 - zmiany granic państw .


 

PAN X

„Jeśli chodzi o moje odczucia to jestem spokojny jeśli chodzi o Polskę. Wewnętrzne zawirowania w naszym kraju nie będą miały większego wpływu na nasze codzienne życie. Czuję, że przez wiele osób oczekiwany moment „zero” czyli wielkich globalnych zmian-przemian znów został odłożony na później. Może to będzie rok 2020? Wg mnie koniec 2019 przyniesie coś zupełnie nowego. Niekoniecznie złego...
Pamiętać trzeba, że świat jest taki, jaki go widzimy i kreujemy. Jeśli chcemy kataklizmu albo wojny to tak będzie. Jeśli jednak oczekujemy spokoju to będzie spokój. Ja afirmuje spokój i szczęśliwe życie. I tego życzę wszystkim żywym istotom.”

     Powyższe wizje – przeczucia, to zapewne nie wszystko co nas czeka (Pan Adam z Małopolski obiecał przysłać osobny list-jak zwykle) ale niech wypowiedź Pana X będzie mottem niniejszego tekstu dla nas wszystkich w codziennym życiu, bo jak przewrotnie pisał Mrożek : „ Jutro to dziś tyle, że jutro”.

Zebrał i opracował: Mirek, koordynator projektu MESSING


 

Poniżej jeszcze Krzysztof Jackowski o swoich przeczuciach dotyczących 2019 roku.


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 3 luty 2019 05:51 | brak oceny

Kolej | Gość

To ja z tego wszystkiego coś z mojego jasnowidzenia, a zapewniam, że zasadniczo zawsze się sprawdza.
1. Polska. Politycznie nastąpi ogólne otrzeźwienie wszystkich ugrupowań. Ale równocześnie będzie to koniec partii PiS - w wyborach europejskich poniosą dotkliwą porażkę, a w sejmowych klęskę! Pojawią się nowe, nie oderwane od rzeczywistości opcje polityczne. Nowy rząd będzie bardzo koalicyjny, więc niezbyt stabilny, ale pozytywnie zorientowany.
2. Europa. Wlk. Brytania w końcu zostanie w UE. A UE niby zażegna kryzys, ale zwróci się ku pozornie dawnym ideom federacyjnym. Stolica na Wawelu?
3. Świat. Otrzeźwienie jednak - wyzysk prowadzi do idiotyzmów i wynaturzeń. Nastąpią duże wydarzenia w sprawie Ujawnienia. Dobrze życze Franciszkowi...
Appendix o "Matce". Ona dozna wielu upokorzeń za swoją zaborczość. Zapanuje Konfucjusz, a Władimira lud zacznie zapominac jak sen zły. Potem Tao...


u

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 26 gru 2018 10:21 | brak oceny

wielkimis | Gość

Ja widzę że te przepowiednie są obarczone błędem własnych poglądów politycznych.Już tysiąc razy słyszałem o rozpadzie Unii na szczęście dla świata nic z tego nie wychodzi.Pan Jackowski jest chyba już komentatorem a nie jasnowidzem.Te same rzeczy powtarza co roku.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 gru 2018 21:50 | brak oceny

etrebil | Gość

Czy polscy jasnowidze muszą być nacjonalistami, mistykami i turbo Słowianami i wielkimi Polakami ? Czy jasnowidzenie musi być tak skażone ideologią ? Czy jasnowidz nie może być umiarkowanie myślącym obywatelem ? I za co tak bardzo nie lubią UE i Zachodu. Co ten Berlin i Bruksela im zrobiły ?

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 gru 2018 00:24 | brak oceny

Moni | Gość

Mysle ze te przepowiednie o upadku meteorytu moga sie sprawdzic. Sama miewam od dziecinstwa takie bardzo "specyficzne sny", ktore mi sie sprawdzaja ... I tak, pomiedzy styczniem a marcem tego roku mialam 3 takie "sny"... 1-Sen -> jest cieply,sloneczny dzien (jakby koniec lata, albo wczesna jesien) a ja stoje na szczycie jakies gory.... rozgladam sie w kolo siebie i wiem, ze tylko tam jestem z jakiegos powodu bezpieczna... szukam jakiej jaskini, zeby sie schronic przed jakims niebezbieczenstwem...i koniec snu... 2 sen -> wracam z moim mezem i synkiem z odwiedzin. Jest (jak w 1 snie) ciepla i ladna pogoda. Jest jeszcze jasno, ale robi sie juz wieczor.Nagle spogladam do gory na niebo i widze najpierw jedna szara, ciagnaca sie po niebie smuge dymu- jakby spadajacy meteor. Za chwile jednak pojawia sie ich coraz wiecej i z ogromna predkoscia i sila zaczynaja upadac na ziemie i budynki w kolo; niszczac i zabijajac wszystko w kolo. Widze tez (juz po wszystkim), ze bardzo duzo ludzi przezylo ta katastrofe. 3-sen -> jest ciemno i strasznie cicho. Mam wrazenie, ze ta ciemnosc trwa juz conajmniej kilka dni i nastapila krotko po upadku meteoru... ja i jeszcze ok 5-ciu osob idziemy jakas ulica. Nie widac ani nie slychac tam nikogo. Jestesmy ubrani w ubrania ochronne i maski przeciwgazowe. Mam w tym snie wrazenie, ze poprzez upadek meteorytu doszlo do jakies katastrofy (moze zniszczenie elektrowni atomowych albo cos takiego...) i wiekszosc ludzi na skutek zatrucia powietrza zginela w ciagu praktycznie jednej nocy... idac ta ulica bez celu, przed siebie, nagle widzimy na srodku bardzo jaskrawe swiatlo.... mam wrazenie, ze to cos pochodzi nie z ziemi.... podchodzac do tego swiatla blizej, spostrzegamy, ze to sa chyba wojskowi (co nas bardzo zdziwilo) ktorzy chca nam pomoc i zabieraja nas gdzies ze soba....i tu moj sen sie konczy...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 gru 2018 08:38 | brak oceny

NAUTILUS | Mostek Kapitański

Autorkę komentarza prosimy o kontakt: redakcja@messing.org.pl

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.