start

Główna / PRZEPOWIEDNIE I WIZJE PRZYSZŁOŚCI

Nie, 15 sty 2023 09:18 | Czytany: 5690x | Komentarzy: 5

Przepowiednie na 2023 r. - Craig Hamilton Parker

Przepowiednie najsłynniejszego jasnowidza Wielkiej Brytanii na 2023 rok. Wiele jest zbieżnych z wizją Krzysztofa Jackowskiego.


-----Original Message-----
From: [...]
Sent: Thursday, January 12, 2023 12:47 PM
To: FN
Subject: Przepowiednie na 2023 r. - Craig Hamilton Parker

Witam,

Na kanale YouTube Craiga Hamiltona Parkera ukazały się przepowiednie na rok 2023. Rok temu na stronach FN ukazał się artykuł n temat jego przepowiedni na 2022 - i jeśli chodzi u wybuch wojny na Ukrainie, zatrzymanie Rosjan i śmierć królowej Anglii to się dokładnie sprawdziło to co mówił:

https://nautilus.org.pl/artykuly,4243,craig-hmilton-parker--prognoza-wydarzen-w-2022.html

 Jego nowe wizje są na jego kanale w zakładce "Na żywo". Jak rozwiniemy opis filmu, to są wyszczególnione tematy i odnośniki do danego tematu w filmie. Niektóre jego wizje są zbieżne z wizjami Krzysztofa Jackowskiego na 2023 r. Podobnie zdarzają się mu przesunięcia w czasie przewidywanych wydarzeń i też lubi dużo mówić.


Na 2023 przewiduje krach ekonomiczny praktycznie we wszystkich dziedzinach dotyczących ekonomii i finansów, w Wielkiej Brytanii ceny nieruchomości mają sięgnąć dna, braki w żywności i energii.

Problemy z emigracją, ogromna masa ludzi z Afryki ruszy na północ.

Mówi o mającym nastąpić konflikcie na bliskim wschodzie - Izrael, Turcja, Arabia Saudyjska kontra Iran i większej ilości konfliktów na świecie. Ma być nagły i nieoczekiwany atak powietrzny na instalacje nuklearne Iranu. Dodatkowo jakaś rewolucja w Iranie.

Dalej podtrzymuje rozpad Unii na mniejsze części, wzrost poparcia dla prawicowych ruchów w Europie.

Konflikt na Ukrainie nie zakończy się szybko mimo śmierci Putina, który zostanie odsunięty od władzy z powodu raka.  Ala w dalszej perspektywie Ukraina odzyska swoje terytorium i będzie członkiem NATO.

Przewiduje, że Rosjanie na Ukrainie użyją albo brudnej bomby, albo zrobią coś z elektrownią atomową i oskarżą o to Ukraińców, pożar w tej elektrowni lub zasymulownie czegoś takiego, żeby wszyscy myśleli, że to się stało - kojarzy mu się  z tym wydarzeniem grudzień 2023.

Ma być konflikt o Tajwan, raczej starcie statków w cieśninie tajwańskiej, niż pełna inwazja. Zacznie się od kłopotów dwóch amerykańskich okrętów: okrętu podwodnego i jednostki nawodnej. Ma być blokada morskich szlaków handlowych z Chinami.

Będzie jakieś starcie Chiny - Indie, Anglia opowie się po stronie Indii.

Indie będą zyskiwać na znaczeniu.

Wypłyną informacje na temat korupcji i opłacaniu wielu polityków przez Chiny.

W związku z brakami żywności w Chinach wybuchnie rewolucja, ale bez masowej przemocy. Partia komunistyczna upadnie. W dłuższj perspektywie czasu spowoduje to uzyskanie stopniowo niepodległości przez Tajwan, Hongkong, Ujgurów i Tybet. Chiny podzielą się na mniejsze prowincje.

Ogromny wybuch na Słońcu, co wywrze wpływ na technologię na Ziemi.

Creig w przeciwieństwie do KJ przedstawia kilka bardzo optymistycznych

wizji:

Po ciężkich latach 2023-24 od 2025 powoli nastąpią znacznie lepsze i stabilniejsze czasy:

Osłabienie  krzykliwej części polityki LGBT i politycznej poprawności i zwrócenie się do wartościowania rodziny.

Gdzieś w rejonie Morza Czarnego, bliżej Turcji i Grecji, zostaną odkryte ślady dość zaawansowanej w rozwoju starożytnej cywilizacji.

Polska po przejściowym kryzysie (covid, wojna) będzie silna jak Niemcy w UE i będzie mocno oddziaływać za pomocą kultury i sztuki na sąsiednie kraje.

Zostanie odkryte nowe źródło energii - będzie to przed 2030 r. i nie będzie wymagało kilkudziesięciu lat rozwoju jak fuzja jądrowa. Będzie to coś proste w działaniu.

Przypomnę, że kilka lat temu Krzysztof Jackowski w jednym ze swoich filmów mówił jaki będzie się pozyskiwać energię w przyszłości: widział jak z płomienia świecy za pomocą jakiejś kaskady kryształów na końcu uzyskuje się ogromne ilości energii cieplnej.

Linki do najnowszych przepowiedni CHP:

2023 European Psychic Predictions:

https://www.youtube.com/live/0ZwPa3rJpks?feature=share

2023 World Psychic Predictions:

2023 Predictions for China:

2023 Prognozy psychiczne dla USA:

2023 Psychic Predictions for the UK:


Midterms - Some Unsettling Thoughts:


Pozdrawiam serdecznie,

Krzysztof.

 


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 31 sty 2023 10:54 | brak oceny

taka jest prawda | Gość

wciąż to samo - za każdym razem agentura ciemności PRZEBRANA za tzw. "dobrych ludzi ratujących uchodźców i inne zwierzątka" POTWIERDZA, że jedyną możliwością porozumienia się i "dogadania" co do dalszego biegu zdarzeń oraz przyszłości tej planety, jest BEZLITOSNE wzięcie jej "za pysk", a skoro tak agentura ciemności to widzi, to GRZECHEM byłoby odmówić jej TEGO, czego sama tak bardzo pragnie...

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 27 sty 2023 13:12 | brak oceny

taka jest prawda | Gość

Tak, jak DOBRZY LUDZIE we wszystkim widzą TYLKO DOBRE RZECZY, prowadzące do DOBREGO KOŃCA, tak ZŁE RZECZY widzą TYLKO ŹLI LUDZIE - tak można podsumować całe to WSZECH-obecne "ciemno-widzenie", którym "psi-arnia" CIEMNOŚCI - czyli działający na różnych frontach "szturmowcy" - bez przerwy SZTURMUJĄ umysł zbiorowy. ŹLE się to dla nich WSZYSTKICH skończy, co zostało ZAKOMUNIKOWANE im wszystkim poprzez jednego z nich, słowami: "zginiesz w czarnym samochodzie" - to symbol "czarnych wizji przyszłości" ... Ale pomijając już samą ŚMIERĆ fizyczną, to zanim ona nastąpi pomyśl także o tym, gdzie się ukryjesz, kiedy WSZYSCY ludzie poznają PRAWDĘ i ZROZUMIEJĄ, że nie byłeś tzw. "dobrą istotą zatroskaną o wspólną przyszłość", lecz wykonującą ROZKAZY/POLECENIA służbowe, diabelską GNIDĄ ŚWIADOMIE SZTURMUJĄCĄ UMYSŁ ZBIOROWY w celu POZBAWIENIA społeczeństwa wszelkich NADZIEI na PRZYSZŁOŚĆ, a słowa typu "Bóg/dusza"... itp, były TYLKO KAMUFLAŻEM?! MYŚLISZ, że ta zorganizowane banda żądnych władzy nad tą planetą głupców , która w swej nędzy poznania porwała się na WOJNĘ z MOCĄ SPRAWCZĄ NATURY, OBRONI Cię przed DEKONSPIRACJĄ wynikającą z POZNANIA m.in. METOD DZIAŁANIA sił ciemności = CIEMNOTY?! A niby w jaki sposób? Jeśli DOTĄD są totalnie BEZSILNI wobec tejże MOCY sprawczej, to co takiego może odmienić ich PRZESĄDZONY już los i dać im "nagle" PRZEWAGĘ w tejże BEZSILNOŚCI?! Jeśli liczysz na CUD - to wybrałeś/łaś ZŁĄ STRONĘ...

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 25 sty 2023 15:10 | brak oceny

rayeste.pl | Gość

Witam,
na pewno ten Pan mowi ciekawie, ale juz kiedys sluchalem jego przepowiedni bodajze na 2021 i nie sprawdzilo sie...

Te rzeczy "wisza" nad ludzkoscia, ale naprawde warto ostroznie podchodzic do wiekszosci przepowiedni.
Niejeden jasnowidz, takze w PL ma na celu zdolowac ludzi i wciagnac w wibracje strachu...

Wg jasnowidzki z ktora rozmawialem to Ukry beda przegrywac, wtedy amerykace wejda tam...ale i ze beda wielkie manifestacje dla pokoju i w koncu ruskie wojska wyjda.

Zarowno ruskie jak i Ukry sa kontrolowani przez pejsatych, to jest chora rozgrywka nwo..

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 16 luty 2023 21:56 | brak oceny

Allah1435 | Gość

Amerykanie od wielu lat już stosują taktykę wsparcia nazywaną "over the horizon" - przychodzą ze wsparciem zza horyzontu, wsparcie polega na atakach lotniczych i zwiadzie; nie angażują swoich wojsk lądowych w walki, jak miało to miejsce w Korei, gdzie de facto armia amerykańska walczyła na lądzie, a na pewno nie w Europie. Czasy, gdy amerykanie wysyłali w jakiś region świata wojska w liczbie pół miliona albo milionowe armie już minęły, a jeśli przysyłali to zazwyczaj szli na gotowe. Jeśli rozpocznie się III wojna światowa, będzie bardzo trudno dostać się do Europy przez ocean, w przeciwieństwie do Rosji, która ma do Europy bardzo blisko. Wtedy też Ameryka najprawdopodobniej z różnych przyczyn, o których nie chcę wspominać, nie będzie mogła udzielić wsparcia Europie.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 20 sty 2023 15:44 | brak oceny

taka jest prawda | Gość

JEDYNĄ TRAFNĄ "przepowiednię" na obecne czasy można skwitować taką oto konkluzją: "prawdziwa podróż ODKRYWCZA nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na NOWYM SPOJRZENIU" a cała RESZTA to KONSEKWENCJE tego nowego spojrzenia na życie i PANOWANIE nad życiem. Tak więc jest to KRES ludzkiej "władzy" oraz jej służb, bo władza i służby, to "tandem", któremu zostaje POZOSTAWIONY WYBÓR KOŃCA PANOWANIA; albo się "przewerbują" i przeżyją, albo ZNIKNĄ na AMEN z powierzchni tej pięknej planety, jak neandertalczycy wraz z ich JASKINIOWYM pomysłem/zamysłem na życie i związane z nim panowanie nad naturą, kontrolowanie jej... itd., bo: TO JUŻ JEST KONIEC -NIE MA JUŻ NIC (z tego, co było dotąd) JESTEŚMY WOLNI, MOŻEMY IŚĆ (gdzie chcemy i robić, co chcemy w taki sposób, aby było to DOBRE dla CAŁOŚCI ludzkości). A dotychczasowa "władza" ludzka oraz jej służby PRZYJMUJĄ to z POKORĄ i UNIŻENIEM oraz GOTOWOŚCIĄ do NATYCHMIASTOWEGO WYKONYWANIA DAWANYCH im POLECEŃ bo tenże "neandertalski tandem" WIE już, że TYLKO POKORA i UNIŻENIE oraz GOTOWOŚĆ do NATYCHMIASTOWEGO WYKONYWANIA OTRZYMYWANYCH POLECEŃ jest dla nich JEDYNĄ GWARANCJĄ DALSZEGO prze-ŻYCIA na TEJ PIĘKNEJ PLANECIE. AMEN.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.